Grafton Recruitment, s.r.o.


Grafton Recruitment nabízí efektivní řešení v otázkách náboru, ať už se jedná o jednorázové vyhledání zaměstnance nebo velkoobjemové nábory pro soukromý i veřejný sektor. Specializují se dále na agenturní zaměstnávání formou dočasného přidělování. Připravují také  na míru řešení outsourcingu nebo kompletní zajištění servisu náboru řízením celého procesu jako hlavní dodavatel. Patří rovněž mezi přední poskytovatele outplacementových služeb a poradenství nebo výběru zaměstnanců pomocí assessment center, speciálních testů a dodatečně nabízí poradenský servis v oblasti lidských zdrojů.

Grafton Recruitment, s.r.o. je v současné době zastoupena 14 pobočkami po celé ČR. Nabízíme více než 3 000 pracovních pozic napříč všemi obory. Mají práci téměř pro každého a to jak na hlavní pracovní poměr, na částečný či jen brigádně. Práci u nich najdou odborníci i nekvalifikovaní pracovníci. Technicky zaměřeným uchazečům nabízí servis jejich vlastní tým Grafton Technologies, který se zaměřuje na pozice z IT a Engineeringu. Jejich pracovními mají přehled o pracovních trhu, mzdách i aktuálně nabízených benefitech a volných pracovních pozicích. Vyberou pro každého uchazeče tu nejlepší nabídku a provedou ho výběrovým řízením od prvního pohovoru po nabídku. Najdou práci i Vám!

BSS Kandidáti

Grafton Recruitment vám jako největší agentura v České republice pomůže s hledáním vašeho nového zaměstnání. Jednou z jejich specializací jsou klienti z řad Business share service center, kteří se zaměřují na zaměstnávání cizinců s různými jazykovými dovednostmi. Najdete u nich nejširší nabídku multilingual pozic a nadstandardní servis.

www.grafton.cz/