Vysoká škola logistiky na FOR JOBS
Ministerstvo práce a sociálních věcí na FOR JOBS
PENTA TRADING na FOR JOBS
Grafton Recruitment, s.r.o.


Grafton Recruitment nabízí efektivní řešení v otázkách náboru, ať už se jedná o jednorázové vyhledání zaměstnance nebo velkoobjemové nábory pro soukromý i veřejný sektor. Specializují se dále na agenturní zaměstnávání formou dočasného přidělování. Připravují také  na míru řešení outsourcingu nebo kompletní zajištění servisu náboru řízením celého procesu jako hlavní dodavatel. Patří rovněž mezi přední poskytovatele outplacementových služeb a poradenství nebo výběru zaměstnanců pomocí assessment center, speciálních testů a dodatečně nabízí poradenský servis v oblasti lidských zdrojů.

Grafton Recruitment, s.r.o. je v současné době zastoupena 14 pobočkami po celé ČR. Nabízíme více než 3 000 pracovních pozic napříč všemi obory. Mají práci téměř pro každého a to jak na hlavní pracovní poměr, na částečný či jen brigádně. Práci u nich najdou odborníci i nekvalifikovaní pracovníci. Technicky zaměřeným uchazečům nabízí servis jejich vlastní tým Grafton Technologies, který se zaměřuje na pozice z IT a Engineeringu. Jejich pracovními mají přehled o pracovních trhu, mzdách i aktuálně nabízených benefitech a volných pracovních pozicích. Vyberou pro každého uchazeče tu nejlepší nabídku a provedou ho výběrovým řízením od prvního pohovoru po nabídku. Najdou práci i Vám!

BSS Kandidáti

Grafton Recruitment vám jako největší agentura v České republice pomůže s hledáním vašeho nového zaměstnání. Jednou z jejich specializací jsou klienti z řad Business share service center, kteří se zaměřují na zaměstnávání cizinců s různými jazykovými dovednostmi. Najdete u nich nejširší nabídku multilingual pozic a nadstandardní servis.

www.grafton.cz/

 Společnost REHAU AUTOMOTIVE, s.r.o. na FOR JOBS
Alpiq Generation (CZ) s.r.o. - Nezávislý výrobce energie v Kladně a ve Zlíně
Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí!
ČEZ na FOR JOBS


Společnost ČEZ je největším energetickým uskupením v České republice i v rámci celé střední a jihovýchodní Evropy. ČEZ je největším výrobcem elektřiny v České republice, dále dodává svým zákazníkům plyn a teplo.

ČEZ, a.s. je jádrem rozsáhlé skupiny firem – Skupiny ČEZ, jejíž aktivity zahrnují pestré spektrum činností od těžby surovin, přes výrobu, distribuci a obchod až po oblast telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu, projektování, výstavby a údržby energetických zařízení nebo zpracování vedlejších energetických produktů. Skupina ČEZ se věnuje i dalším činnostem souvisejících s výrobou elektřiny. Je aktivní na poli vědy i inovací, kde je v celém regionu lídrem v rozvoji chytrých sítí a elektromobilů.

Aktuální nabídku pracovních pozic v rámci Skupiny ČEZ a akcí pro studenty a absolventy, na kterých se můžeme setkat, najdete na http://kdejinde.jobs.cz/AERO Vodochody AEROSPACE a.s.
Společnost ELMEP s.r.o. na FOR JOBS


Společnost ELMEP s.r.o. se specializuje na kompletní služby a dodávky v oblasti automatizační techniky. Poskytují systémová řešení pro průmyslové firmy.
Zaměstnanci mají velké zkušenosti s aplikací zařízení měření a regulace a automatizační techniky v průmyslovém prostředí. Zakázky realizují v České republice, ale i v zahraničí. 
Klienty společnosti naleznete v řadách lehkého i těžkého průmyslu, farmacie, chemie, potravinářství, energetiky, kosmetiky, automobilového průmyslu, vodohospodářství aj. 

Více www.elmep.cz Úřad práce České republiky, který bude zastupovat Krajská pobočka pro hlavní město Prahu, se představí na FOR JOBS. 
Nabídka pracovních pozic v průmyslových oborech


Máte nedostatek kvalifikovaných pracovníků?

Právě proto jsme tady MY! Tato doprovodná akce veletrhu FOR INDUSTRY vznikla právě s ohledem na současnou situaci na trhu práce a nedostatek kvalifikovaných pracovních sil v technických oborech. FOR JOBS má za cíl propojit nabídku volných pracovních míst v technických oborech s cílovou skupinou odborných návštěvníků veletrhu FOR INDUSTRY a s studenty SŠ a VŠ.

Proto neváhejte a přihlašte se včas zdePF 2018


 FOR JOBS - Pro vystavovatele


Místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech

 


DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Vyplnitelné formuláře ve formátu pdf.

 

Přihláška FOR JOBS [pdf]

Objednávka prezentace [pdf]

 Závěrečná zpráva 2017
FOR JOBS - ohlédnutí za letošním ročníkem


Souběh veletrhů FOR INDUSTRY, FOR SURFACE, FOR ENERGO Smart, FOR LOGISTIC, FOR WELD a FOR INFOSYS vytvořil ve dnech 9. až 12. května 2017 unikátní příležitost pro zájemce o novinky z průmyslového prostředí. Zdá se, že Průmyslové veletrhy Praha se tak už napevno zapsaly do kalendářů. Napomohla tomu nejen šíře výstavy, ale také zajímavý a bohatý doprovodný program.

Během čtyř dnů dorazilo na výstaviště PVA EXPO PRAHA 7 612 odborných návštěvníků, kteří vzali útokem 233 vystavovatelů rozprostřených na více než 8000 m2 hrubé výstavní plochy. I tato čísla dokazují růst, který dává tušit, že v Praze konečně roste průmyslový veletrh, který si metropole zaslouží. Samotný prostor určený výstavě však nebyl jediným lákadlem. Tím byly bezesporu také doprovodné akce, které návštěvníkům umožnily komplexní informační zážitek.  Za zmínku určitě stojí Setkání lídrů českého exportu 2017, Dynamický autosalon či ENERGO SUMMIT.

Velké díky patří zejména vystavujícím firmám, které svojí aktivní účastí vytvořily skvělý základ pro pokračování prezentace oboru strojírenských technologií a navazujících oborů v hlavním městě Praze.

Vše na jednom místě a ještě o kousek víc


Pokud veletrhy budou držet nastavený směr, dá se předpokládat, že se minimálně na necelý týden mohou opět stát centrem pozornosti všech, kteří se zajímají o průmyslový trh.

Koncept veletrhu pokrývající značnou šíří tuzemského i světového průmyslu slibuje příležitost udržet krok se současnými trendy. Nutno podotknout, že i toto byly hlavní důvody, proč  návštěvníci  Průmyslové veletrhy Praha letos navštívili. Pochvalovat si mohli nejen bohatou výstavní nadílku a bohatý program po celé čtyři veletržní dny, ale také ideální strategickou pozici samotného výstaviště.

Letos poprvé Průmyslové veletrhy Praha navíc rozšířila přehlídka pracovních příležitostí FOR JOBS určená pro absolventy technických oborů. Akce dostala záštitu od Ministerstva práce a sociálních věcí, dalšími odbornými partnery se stali např. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy či Úřad práce, Krajská pobočka pro hl.m. Prahu. Pracovní pozice nabízely např. společnosti 2JCP, Continental Automotive Czech Republic, Hager Electro, Interlingva, Motorpal, Pacovské strojírny, ZVU strojírny, VESKOM GROUP. Oslovit budoucí studenty a prezentovat možnosti studia a úspěchy žáků prostřednictvím FOR JOBS se rozhodla např. Střední průmyslová škola na Proseku či Západočeská Univerzita v Plzni.

Nový projekt má za cíl vytvořit příležitost pro setkání mladých odborníků a jejich potenciálních zaměstnavatelů z řad průmyslových firem.

 

Na první fotografie z veletrhu se můžete podívat ve fotogalerii .

 
Závěrečná zpráva 2017